samutprakarn-crocodile-farm-and-zoo-3
مزرعه تمساح بانکوک

مزرعه تمساح بانکوک بزرگترین مرکز پرورش و نگهداری کروکودیل در جهان است

مزرعه تمساح بانکوک در 25 کیلومتری جنوب بانکوک، می باشد که بیش از 30 هزار تمساح را در خود جای داده است و یکی از مهیج ترین دیدنی های بانکوک می باشد.
تمساح های این مرکز که حدود 30 سال است در محوطه ای وسیع و کاملا امن نگهداری می شوند، در اندازه های مختلف از چند سانت تا 6 متر وجود دارند.این مزرعه کروکودیل (Crocodil Farm) با حدود 60.000 نوع مختلف از انواع کروکودیل ها یکی از جاذبه های گردشگری بانکوک به شمار می رود که مهیج و در عین حال هراس آور است و شما می توانید یک روز کامل را به تماشای آنها بپردازید، همچنین می توانید با خرید مقداری گوشت یا جوجه ،غذا دادن به این حیوانات را امتحان کنید.
در مزرعه تمساح بانکوک علاوه بر کروکودیلها سایر حیوانات مثل فیل، میمون، شیر و ببر و مار نیز نگهداری می گردند. موزه دایناسورها هم که شامل گونه های متنوع دایناسورها و اسکلت های آنها است در این مکان قرار دارد.
محل پرورش تمساح ها در سال 1950 به منظور حفظ و تغذیه این حیوان که در حال انقراض قرار بود، ایجاد شد و امروزه در این محل محصولاتی ساخته شده از چرم یا پوست تمساح از قبیل کیف و کفش عرضه می شود.
در این مرکز که دارای گونه های مختلف تمساح آبهای شور، آمریکای جنوبی و رود نیل است، همه روزه نمایش های متنوعی همچون کشتی با تمساح ها و حرکات آکروباتیک فیل ها برای بازدیدکنندگان اجرا میشود که محبوب ترین انها فیل سواری است. در این محل هر یک ساعت برنامه های نمایشی مهیجی با کروکودیلها انجام می شود.

برگرفته از :  thaitor.ir

تمساح

  مشخصات
نام فارسی مزرعه تمساح بانکوک
نام لاتین Samutprakarn Crocodile Farm and Zoo
وب سایت -
تلفن +6627034891
آدرس taiban,Amphur Muang ,Samut Prakan

روش های رسیدن به اینجا

تاکسی
بهترین روش برای دسترسی به این مکان استفاده از تاکسی است

  • پیشنهاد می کنیم برای دسترسی بهتر از تور فارسی زبان استفاده کنید

گالری تصاویر