تور سافاری
تور سافاری
Desert_Safari_Tour_6
شام تور صحرا

تور صحرا دبی  يکی از معروفترين تورهای دبی می باشد. هدف اصلی در ارائه اين تور، نشان دادن چهره واقعی کوير و زندگی باديه نشينان به بازديدکنندگان می باشد.مدت زمان تور صحرا دبی می تواند بين چند ساعت تا چند روز متفاوت باشد. در رايج ترين تور شما حدود ساعت ۳ يا چهار بعد از ظهر به طرف صحرا حرکت کرده و در اولين قسمت با ماشين های چهار محور (۴WD) به گردش در ميان تپه های شنی کوير می پردازيد. سپس به يک کمپ می رسيد که بصورت سنتی ساخته شده است. صرف شام و نوشيدنی، استفاده از بوفه کامل، موزيک در زير آسمان زيبا کوير و منقش کردن دست خانمها به طرح های سنتی به وسيله حنا از برنامه های اين قسمت می باشد.
تور صحرا دبی با بازگشت به شهر در حدود ساعت ۱۰ شب پايان می يابد.
این تور چند ساعته را اصلا از دست ندهید، بسیاری از توریست ها که به دبی سفر می کنند این تور را در برنامه خود قرار می دهند

اما اگر وقت بیشتری در دبی دارید در تورهای يک روزه و يا چند روزه، برنامه هايی از قبيل ديدار از وادی ها و روستاها، مزارع پرورش شتر در کوير، ديدار از کوه های حجر، ديدار از منطقه زيبا و خوش آب و هوای حتا، شنا در استخرها و چشمه های اين منطقه، توقف در هتل حتا، صرف غذا در اين هتل و استفاده از امکانات ورزشی آن، ديدار از قديمی ترين مسجد امارات و حضور در جمعه بازار در نظر گرفته شده است.

بازدیدكنندگان از دبی نمیتوانند تجربه كاملی از صحرا داشته باشند مگر آنكه در یك سفر صحرای صوفیانه شركت كنند. تورهای متنوعی از جانب آژانسهای مسافرتی ارایه میشود. بنابراین انتخاب توری كه سلیقه های شخصی را راضی كرده و در زمان مناسبی تدارك دیده شده باشد، كاری ساده است. «سفر صحرایی شبانه» (The Overnight Safari) حدودا ساعت ۳ بعدازظهر شروع شده و شما با ماشین، تپه های شن روان را از نزدیك مشاهده می کنید

 

منبع:  tourland.ir

تور صحرا دبی

بدنبال رسیدن به اردویی كه به سبك بدوی تدارك دیده شده است، شام را صرف كرده و غروب را زیر آسمان پرستاره صحرا میگذرانید كه تجربه های مجذوب كننده میباشد. بعد از صرف صبحانه، بر سر راه به كوهستان، جلوه هایی از صحرا و كاروانهای شتر را خواهید دید. منطقه كوهستانی، رودخانه هایی دارد كه برای شنا كردن ایده آل هستند. قبل از برگشت به دوبی، غذای سلف سرویس سرو میشود.
در تور «سفر كوهستانی» (The Mountain Safari)، توریستها در امتداد ساحل به سمت شمال حركت میكنند، و در آخر به منطقه درون مرزی راسالخیمه میروند. این راه از میان كوه های حجار (Hajar) گذشته و از دره های عمیق عبور میكند. روستاییان این منطقه، با كاشت محصولات كشاورزی امرار معاش میكنند. در این سفر، بعدا به دیبا (Dibba) و به دبی رفته، و در ”بازار مسافی” (Masafi Market) در بین راه توقف میكنند. در سفر ”هاتاپولز” (Hatta Pools Safari)، مسافران از میان شنهای روان به سمت دره ها تا (Hatta Valley) میروند كه سفر جذابی است. با عبور از این كوهپایه های كوه ال حجر (Al Hajar)، به سمت ”هاتاپولز” پیش میرویم.
در این تور، مسافران از قدیمی ترین مسجد امارات متحده عربی بازدید میكنند. بعلاوه توقفی نیز در جمعه بازار، كه بخاطر سفالگری و فرشهای دست باف خود زبانزد است، تدارك دیده شده است. تور یك روز كامل (The Full Day Safari) معمولا از میان روستاهای بدوی و كاروانهای شتر عبور میكند. گهگاه سفری به صخره فسیلی (Fossil Rock) و كوه های حجر هم صورت میگیرد. شنا كردن در رودخانه های كوهستانی جذاب و لذت بردن از نهار سرد سرو شده، تجربهای آرامبخش در محوطه باز هست. این تورها توسط اغلب شركتهای توریستی عرضه میشوند.

  مشخصات
نام فارسی تور سافاری صحرا دبی
نام لاتین Desert Safari Tour
وب سایت desertsafaritours.com
تلفن +971502661837
آدرس -

روش های رسیدن به اینجا

بهترین راه برای رفتن به این مکان استفاده از تور فارسی زبان است

گالری تصاویر