مرکز خرید پلاتینوم، اگر بازار آخر هفته چاتوچاک Chatuchak Weekend Market را دیده اید؛ باید بگوییم مرکز خرید پلاتینوم Platinum Mall مشابه همان ولی در فضای بسته است. در مرکز خرید پلاتینوم 1300 مغازه قرار گرفته است . قیمت ها در مرکز خرید پلاتینوم مناسب است و شما می‌توانید اجناس خوب در مقدار زیاد را با قیمت کم تهیه کنید . فست فود های بزرگ در کنار رستوران و کافه هایی که در مرکز خرید پلاتینوم قرار گرفته اند، جای مناسب برای رفع خستگی می باشند. در مرکز خرید پلاتینوم ، چند طبقه به خرده فروشی و طبقات دیگر به عمده فروشی اختصاص یافته است. در قسمت خرده فروشی انواع پوشاک مردانه ، زنانه و کودکانه، محصولات چرمی، کیف و کفش و ... به فروش می رسد. نام گذاری طبقات در مرکز خرید پلاتینوم به شرح زیر می باشد:

Orchard, Nathan, Ginza, Soho, Oxford and Camden

درمرکز خرید پلاتینوم Platinum Mall  نیز همانند سایر مراکز، طبقه ای به کودکان اختصاص داده شده است و انواع لباس بچه گانه، کیف و کفش، لوازم نوزاد و کودک به فروش می رسد.

وجود فروشگاه‌ های مخصوص فروش لوازم آرایشی و بهداشتی خانم ها و مغازه های فروش لوازم پیرایش آقایان را نیز نباید فراموش کنیم که همگی در مرکز خرید پلاتینوم Platinum Mall  وجود دارند و محصولات خوبی را با قیمت مناسب به گردشگران می فروشند.

نکاتی که لازم است قبل از ورود به مرکز خرید پلاتینوم Platinum Mall  بدانید این است که حتما به سراغ مغازه هایی بروید که در ازای خرید دو کالا و یا پکیجی از کالا، مبلغ کمتری را دریافت می‌کنند . به این ترتیب پول بیشتری را می‌توانید ذخیره کنید . در بسیاری از مغازه های مرکز خرید پلاتینوم Platinum Mall حتی می‌توانید ترکیبی از چند محصول را انتخاب کنید . برای مثال: کیف و کفش، پیراهن به همراه ساپورت و گل سر.  قیمت ها حدود 10تا30% کمتر از حالتی است که به صورت تکی همان کالاها را خریداری می‌کنید. باتوجه به اینکه بسیاری از مغازه های مرکز خرید پلاتینوم Platinum Mall به صورت عمده فروشی است می‌توانید اجناس را به صورت تکی اما با قیمت عمده خرید کنید .

باید به شما این اطمینان را بدهیم که در مرکز خرید پلاتینوم Platinum Mall هر آنچیزی که برای پوشش از سر تا پا به آن احتیاج خواهید داشت به فروش می‌رسد . نصف روز را باید برای مرکز خرید پلاتینوم در نظر بگیرید، پس کفش های راحتی بپوشید، جیبتان را پر از پول کنید و از گذراندن زمان در مرکز خرید پلاتینوم لذت ببرید . نگران نصف دیگر روزتان نباشید کمی پایین تر از مرکز خرید پلاتینوم ، مرکز خرید بزرگ پانتیپ پلازا Pantip Plaza است که بعد از بازدید از اینجا سری به آنجا هم می‌توانید بزنید.

منبع:  aftabtravel.com

مرکز خرید پلاتینوم

مرکز خرید پلاتینوم
مرکز خرید پلاتینوم

  مشخصات
نام فارسی مرکز خرید پلاتینوم
نام لاتین Platinum Mall
وب سایت platinumfashionmall.com
تلفن +6621218000
آدرس خیابان پچابوری Petchaburi، مقابل Pratunam's City Complex

روش های رسیدن به اینجا

تاکسی
بهترین روش برای رسیدن به این مکان استفاده از تاکسی است

مونوریل
اگر از مونوریل استفاده می کنید در ایستگاه Ratchaprarop  پیاده شوید و به سمت این مرکز خرید پیاده روی کنید، از ایستگاه مونوریل تا این مرکز خرید 10 دقیقه باید پیاده روی کنید

مترو
اگر از مترو استفاده میکنید در ایستگاه Ratchathewi پیاده شوید و 10 دقیقه مسیر خیابان Phetchaburi را تا این مرکز خرید پیاده روی کنید

گالری تصاویر