مرکز خرید پانتیپ پلازا Pantip Plaza مادر همه فروشگاه های کامپیوتری در تایلند می‌باشد و جایگاهی افسانه‌ای برای پیدا کردن انواع کامپیوتر نو و دست دوم و لوازم جانبی آن با قیمت‌های پایین دارد.مرکز خرید پانتیپ پلازا یک ساختمان را در خیابان پچابوری Petchaburi اشغال کرده است. مرکز خرید پانتیپ پلازا به دلیل شیوع گسترده فروش نرم‌افزارها و DVD های تقلبی بدنام شده است. شاید مرکز خرید پانتیپ پلازا قبلا روزهای بهتری را به خود دیده است اما حال درست مثل یک خاله پیر است که هروقت به دیدنش می‌روید، مقداری آب‌ نبات همراه خود دارد . هرچند که هنوز هم مرکز خرید پانتیپ پلازا محلی برای انجام معاملات مقرون به صرفه و استفاده از خدمات ارزان برای تعمیر یا ارتقا است.

اگر بار اولتان است که به پانتیپ پلازا Pantip Plaza می‌آیید باید برای داشتن یک تجربه خوب، نسبت به چند مورد آگاهی داشته باشید. ما در این مطلب چیزهای خوب، بد و ناپسند در مورد مرکز خرید پانتیپ پلازا را به شما می‌گوییم.

اول اینکه کسانی که به دنیال تکنولوژی بروز دنیا هستند در مرکز خرید پانتیپ پلازا هرچیزی که بخواهند می‌توانند پیدا کنند. لپ تاپ، تبلت، نرم‌افزار، دوربین، لوازم جانبی، پرینتر، دوربین دیجیتال، MP3 پلیر و ... . درواقع پانتیپ پلازا جایی‌ است که تاجران آن از سراسر کشور به مرکز خرید پانتیپ پلازا می‌آیند و اجناسشان را به قیمت عمده می‌فروشند. درنتیجه واسطه‌ ها حذف می‌شوند و خریداران به صورت مستقیم میخرند و پول‌های اضافی به جیب برخی دلالان نمی‌رود. هنر مذاکره در مرکز خرید پانتیپ پلازا بسیار مهم است.

چیزی که در مرکز خرید پانتیپ پلازا 5 طبقه کمی نگران کننده به نظر میرسد اینست که دقیقا باید کجا رفت و به چه کسی می‌توان اعتماد کرد؟ قطعا فروشگاه‌های قابل اعتماد هم در داخل مرکز خرید پانتیپ پلازا وجود دارد چرا که شما همیشه یک تایلندی مضطرب را می‌بینید که یک CPU به دستش گرفته و آورده تا به متخصص نشان دهد. یکی از مشکلات اصلی مرکز خرید پانتیپ پلازا هم اینست که اجناس تقلبی در کنار محصولات اصل به فروش می‌رسند. اما این را هم نباید فراموش کنید که پانتیپ پلازا بیش از 20 سال است که فعالیت می‌کند و فروشندگان آن حاضر نیستند به این راحتی مشتریان خود را از دست بدهند.

منبع:  aftabtravel.com

مرکز خرید پانتیپ پلازا

pantip-plaza-bangkok-8
نمای داخلی مرکز خرید pantip plaza

  مشخصات
نام فارسی مرکز خرید پانتیپ پلازا
نام لاتین Pantip Plaza Bangkok
وب سایت pantipplaza.com
تلفن +66600031950
آدرس خیابان پچابوری Petchaburi، مقابل Pratunam's City Complex

روش های رسیدن به اینجا

تاکسی
بهترین روش برای رسیدن به این مکان استفاده از تاکسی است

مونوریل
اگر از مونوریل استفاده می کنید در ایستگاه Ratchaprarop  پیاده شوید و به سمت این مرکز خرید پیاده روی کنید، از ایستگاه مونوریل تا این مرکز خرید 10 دقیقه باید پیاده روی کنید

مترو
اگر از مترو استفاده میکنید در ایستگاه Ratchathewi پیاده شوید و 10 دقیقه مسیر خیابان Phetchaburi را تا این مرکز خرید پیاده روی کنید

گالری تصاویر