مرکز تجاری ام کوارتیر در ماه مارچ 2015 افتتاح شده است و چندین ميليارد بات، برای ساختنش صرف شده است. مرکز تجاری لوکس ام کوارتیر EmQuartier Bangkok در مقابل خیابان سوخومیت Sukhumvit Road قرار گرفته است لذا بعضی از افراد به این پاساژ، مرکز تجاری ام کوارتیر سوخومیت نیز می گويند. ده ها رستوران ، دفاتر کاری، سالن های مخصوص ملاقات های کاری و کنفرانس ها و باغ بزرگ گل در کنار برندهای مختلف در مرکز خرید ام کوارتیر قرار گرفته اند. دسترسی مرکز خرید ام کوارتیر نیز بسیار راحت است، در ایستگاه منوریل Phrom Phong پیاده شوید و به امرکز خرید ام کوارتیر بیایید. در صورتی که می‌خواهید در طول روزتان از  دو مرکز خرید بازدید کنید، می‌توانید با آمدن به اینجا سری نیز به مرکز تجاری امپریوم Emporium mall بزنید.

برندهایی همانند لووی ویتون Louis Vuitton ، گوچی Gucci ، چنل Chanel ، پرادا Prada  ، دلچه اند گابانا Dolce & Gabbana ، دیورDior ، ولنتینوValentino ، فندی  Fendi در طبقات اولیه مرکز خرید ام کوارتیر تجاری شعبه دارند. برندهای کمی ارزانتر همانند زارا  Zara، گپ  Gap، اچ اند ام H&M در پوشاک و مغازه های دکوراسیون داخلی خانه در طبقات دیگر مرکز خرید ام کوارتیر  قرار گرفته اند.400 مغازه در مرکز خرید ام کاتیر، یک مجموعه 4000 مترمربعی مشغول به فروش اجناس خود به گردشگران هستند.در مرکز تجاری ام کوارتیر EmQuartier Bangkok سعی شده از گل و گیاه رونده وپیچی و درختان استفاده بسیار زیادی شود و به همین خاطر نمای زیبایی در داخل این مجتمع ایجاد شده است.

مرکز تجاری ام کوارتیر  EmQuartier Bangkok در همان ابتدای ساخت به مرکز خرید امپریوم Emporium mall پیوسته است، و قرار است در سال 2016 نیز EmSphere نیز به عنوان سومین مرکز خرید از مجموعه امپریوم ها EM District project آغاز به کار کند تا درmall EmSphere نیز برندهای مختلف لوکس در کنار برندهای محلی قرار بگیرند.

منبع:  aftabtravel.com

مرکز تجاری ام کوارتیر

نمایی از مرکز خرید
نمایی از مرکز خرید

  مشخصات
نام فارسی مرکز تجاری ام کوارتیر
نام لاتین EmQuartier Bangkok
وب سایت emquartier.co.th
تلفن +6622691188
آدرس خیابان سوخومویت - روبروی ایستگاه مونوریل Phrom Phong

روش های رسیدن به اینجا

تاکسی
بهترین روش برای رسیدن به این مکان استفاده از تاکسی است

مونوریل
اگر از مونوریل استفاده می کنید در ایستگاه Phrom Phong پیاده شوید

گالری تصاویر