در بلندی های جنتینگ ( گنتینگ ) ، شهر سرگرمی که بر فراز ارتفاعات خنک جنتینگ واقع است، بازی ها و سرگرمی تمامی ندارد. یکی از جاذبه های اصلی در جنتینگ ( گنتینگ ) آب و هوای خنک آن است. بدلیل ارتفاع 2,000 متری بلندی های جنتینگ ، مردم مالزی دوست دارند از این ارتفاعات فقط برای لذت بردن از آب و هوای "اروپایی" آن بازدید کنند!

بعد از ظهرها، در نمایشگاه یا پاویلیون بین المللی جنتینگ یک سرگرمی شگفت انگیز برگزار می شود؛ این نمایش می تواند شعبده بازی هیجان انگیز باشد یا اسکی روی یخ. همچنین می توانید در بازار فیرست ورلد به خرید بپردازید، به خصوص خرید از فروشگاه نایک فکتوری، از پارک های سرپوشیده و فضای باز دیدن کنید و در رستوران ها با خوردن انواع مختلفی از غذاهای خوشمزه جشن بگیرید.

پارک سرپوشیده / مرکز خرید بازار فیرست ورلد مجموعه ای از سرگرمی ها و شش منطقه مختلف دارد که نام آنها برگرفته از نام شهرها و مناظر مشهور دنیا است - فرانسه (شانزه لیزه)، انگلستان (لندن)، ایتالیا (ونیز)، آمریکا (میدان ساعت و پیاده روی جهانی)، سوئیس (کوه های آلپ سوئیس) و مالزی (پیاده روی جنتینگ).

اسنو ورد (دنیای برف) دارای یک کابین ورودی، یک کلبه اسکیموها، اسلایدهای سورتمه های بلند و باریک و یک محل برف بازی است. هوای این محل سرد است، بنابراین با لباس گرم همراه خود داشته باشید. مطمئنا کودکان عاشق استخر آبتنی جنگل خواهند شد؛ با اینکه هوا سرد است اما استخر با آب گرم پر شده است.

سایر جاذبه های بلندی های جنتینگ ( گنتینگ ) عبارتند از Genting Sky Venture، تنها شبیه سازی چتربازی و سقوط آزاد در آسیا، و Genting X-pedition Wall، یک دیوار سنگی با استانداردهای بین المللی برای صخره نوردی که 15 متر ارتفاع و 6 متر برآمدگی دارد. بولینگ، بازی های ویدئویی، یک مجتمع سینمایی و سرگرمی های بسیار دیگری نیز وجود دارد.

تله کابین بلندی های گنتینگ
تله کابین بلندی های گنتینگ

  مشخصات
نام فارسی بلندی های جنتینگ (گنتینگ)
نام لاتین Genting Highlands
وب سایت http://www.rwgenting.com.my
تلفن -
آدرس Kuala Lumpur - Genting Highlands
   

روش های رسیدن به اینجا

از راه زمینی
از کوالا لامپور از طریق بزرگراه کاراک می توان بعد از 45 دقیقه رانندگی به این محل رسید.

با اتوبوس یا تاکسی
خدمات مستقیم کوالا لامپور-جنتینگ از کوالا لامپور سنترال، ایستگاه جالان دوتا کوچ، ایستگاه گومباک LRT در دسترس شما قرار دارد.

گالری تصاویر