Aquaria_KLCC_1
آکواریوم Aquaria KLCC

پارک زیر آب Aquaria KLCC در قلب گلدن ترای انگل شلوغ و در مسیر برج های دوقلو و نمادین پتروناس قرار گرفته است؛ پارک زیر آب KLCC یک آکواریوم پیشرفته است که بیش از 5,000 گونه مختلف از موجودات آبی و زمینی را در یک فضای وسیع چند طبقه در محل اجتماع مرکز کنوانسیون کوالا لامپور به نمایش می گذارد.

پارک زیر آب Aquaria KLCC شما را از آبهای گرمسیری منطقه آسیایی تا جنگل های دنیا با خود می برد تا طبیعت زندگی در زیر آب و نیز رفتار منحصر به فرد حیوانات و موجودات خزنده بالای آب را کشف کنید. به محض ورود به Aquaria KLCC، خود را در یک تجربه آبی غرق کنید (بدون اینکه حتی پایتان خیس شود!).

یک مطالعه آموزشی انجام شده است که مسیر آبهای طبیعی که از ارتفاعات به رودها و دریای عمیق می ریزند را روی نقشه مشخص و به این ترتیب به بازدیدکنندگان کمک می کند تا به اهمیت آب به عنوان یک زیستگاه و اکوسیستم پی ببرند.

مهم ترین قسمت های پارک زیر آب Aquaria KLCC عبارتند از: یک استخر تونلی 90 متری همراه با یک پله برقی جاییکه می توانید از تماشای کوسه های سند تایگر، پوماهی ها، لاک پشت های آبی و سایر موجودات دریایی که بدون پنهان شدن در اطراف این آکواریم وسیع شنا می کنند، شگفت زده شوید، یک نمایش زنده و بی نظیر از غواص هایی که به این موجودات غذا می دهند و یک فرصت ناب تا ستاره دریایی و کوسه بامبو را در منطقه تاچ پول از نزدیک تماشا کنید.

 

منبع:  malaysia.travel

مشخصات
نام فارسی آکواریوم کی ال سی سی
نام لاتین Aquaria KLCC
وب سایت www.aquariaklcc.com
تلفن +60323331888
آدرس Kuala Lumpur City Centre, 50088 Kuala Lumpur, Malaysia

روش های رسیدن به اینجا

پیاده روی
پارک آبی Aquaria KLCC در ورودی اصلی محل اجتماع مرکز کنوانسیون کوالا لامپور (KLCC) و در امتداد جالان پینانگ واقع شده است.

ورودی غربی به سمت تونل زیرگذری که از محل اجتماع سوریا KLCC (در کنار می بانک) تا مرکز کنوانسیون کوالا لامپور کشیده شده است.

ورودی غربی از راه پارک KLCC که به مرکز کنوانسیون کوالا لامپور منتهی می شود.

اتوبوس
• در ایستگاه اتوبوس Impiana KLCC پیاده شوید و از اینجا به پیاده روی خود ادامه دهید.
• خدمات اتوبوس دو طبقه گردشگری کوالا لامپور Hop- On-Hop-Off: در ایستگاه KLCC Garden Park (مرکز کنوانسیون West Wing کوالا لامپور) پیاده شوید. 

خط آهن سریع Light Rapid Transit (LRT)
سوار PUTRA Line شده و در ایستگاه KLCC پیاده شوید.

مونوریل
سوار مونوریل کوالا لامپور شده و در ایستگاه راجا چولان پیاده شوید. مرکز کنوانسیون کوالا لامپور تنها چند قدم تا اینجا فاصله دارد.

پارکینگ
شما می توانید خودرو خود را در پارکینگ مجاور در فضای باز و پارکینگ سرپوشیده چند طبقه ای در محل ورودی پارک کنید.

گالری تصاویر