عکس های مالزی، عکس های کوالالامپور

معبد Chin swee caves یا معبد چینی ها یک معبد تائوئی در ارتفاعات Genting می باشد، یک مجسمه Qingshui داخل معبد نشسته است، مجسمه ای از راهب بودایی که مدت طولانی است که به عنوان یک خدای در استان فوجیان اشاره شده است، چین برای توانایی های فوق العاده خود به احضار باران و کنترل ارواح شیطانی معروف است.
معبد میزبان بسیاری از جانبازان داخلی و خارجی از سنگاپور، تایوان، اندونزی، تایلند و چین می باشد. این معبد در یک قطعه 28 جریب زمین جنگلی سنگی اهدا شده توسط بنیانگذار گنتینگ واقع شده است. همچنین یک بودای بزرگ نیز در این محوطه ساخته شده است و می توانید شاهد تعداد زیادی از مجسمه های روایت شده در کتاب های مقدس بوداییان باشید.
معبد چینی ها در بلندی های گنتینگ ( جنتینگ ) قرار دارد و اگر از تور ایرانی استفاده می کنید در همان روز از بلندی های جنتینگ، مراکز خرید آن و تله کابین نیز استفاده خواهید کرد

معبد چینی ها

مشخصات
نام فارسی معبدن چینی چین سووی
نام لاتین Sunway Lagoon Park
وب سایت csc.org.my
تلفن +60166920336
آدرس جاده جنتینگ، ارتفاعات جنتینگ

روش های رسیدن به اینجا

از راه زمینی
از کوالا لامپور از طریق بزرگراه کاراک می توان بعد از 45 دقیقه رانندگی به این محل رسید.

با اتوبوس یا تاکسی
خدمات مستقیم کوالا لامپور-جنتینگ از کوالا لامپور سنترال، ایستگاه جالان دوتا کوچ، ایستگاه گومباک LRT در دسترس شما قرار دارد.

توجه:
به دلیل دور بودن معبد چینی از شهر کوالالامپور بهترین راه استفاده از تور می باشد
هتل محل اقامت شما حتما برای این مکان تور روزانه دارد، اما بهتر است از تور ایرانی استفاده کنید
زمان ورود به فرودگاه تور لیدر ایرانی از شما استقبال خواهد کرد و برنامه تورها را به شما خواهد داد
درضمن معبد چینی در بلندی های جنتینگ قرار دارد و اگر از تور ایرانی استفاده می کنید در همان روز از بلندی های جنتینگ، مراکز خرید آن و تله کابین نیز استفاده خواهید کرد

تصاویر