مرکز خرید پاویلیون

مرکز خرید پاویلیون > انتخاب عنوان برجسته چهارمین شهر برتر دنیا برای خرید توسط یکی از برنامه های پر طرفدار کانال CNN به عنوان CNNGO عملا نشان دهنده این است که کوالالامپور به واقع بهشت خریداران است.

توجه داشته باشید که سه تا از ده مرکز بزرگ خرید در دنیا در کوالالامپور واقع شده.

مرکز خرید پاویلیون یکی از بهترین و لوکس ترین مراکز خرید دنیا است، تمام برندهای جهان در مرکز خرید پاویلیون شعبه مستقیم دارند، برای مثال فروشگاه ویکتوریا بکهام مستقیما توسط خود وی افتتاح شده است، اکثر کالاهای ارائه شده در مرکز خرید پاویلیون گران و لوکس هستند اما حتی در صورت خرید نکردن باید یکبار هم که شده این مرکز خرید بی نظیر را ببینید

مرکز خرید پاویلیون  به خوبی از طریق گردشگاهها و معابر پیاده به هم متصل شده و از طریق یک شبکه کارآمد حمل و نقل عمومی مثل مونو ریل, LRT , اتوبوس و تاکسی تحت پوشش قرار می گیرند.

مرکز خرید پاویلیون

  مشخصات
نام فارسی مرکز خرید پاویلیون
نام لاتین Pavilion
وب سایت www.pavilion-kl.com
تلفن +60321188833
آدرس Scable Car Station, Oriental Village Jalan Sultan Ismail, 50250 Kuala Lumpur
 ایمیل  info@bbklccmalaysia.com

روش های رسیدن به اینجا

خودرو
پاویلیون در قلب جالان بوکیت بینتانگ واقع شده است. پارکینگ پاویلیون در امتداد جالان بوکیت بینتانگ و جالان راجا چولان چندین ورودی دارد.

اتوبوس
• از تیتیوانگسا، از طریق KLCC اتوبوس Rapid KL B103 به بوکیت بینتانگ، یا از طریق کامپونگ بارو، B102 به بوتیک بینتانگ را سوار شوید.
• از Mid Valley City، از طریق بانکوک بانک اتوبوس Rapid KL B110 به بوکیت بینتانگ را سوار شوید.

مونوریل کوالا لامپور
سوار مونوریل کوالا لامپور شده و در ایستگاه بوکیت بینتانگ/راجا چولان پیاده شوید. ساعات کاری مونوریل از 6 صبح تا نیمه شب است.

خط آهن سریع Light Rapid Transit (LRT)
از آنجا که هیچ قطار LRT مستقیمی به بوکیت بینتانگ وجود ندارد، شما می توانید در ایستگاه هانگ توا و تیتیوانگسا از خط آهن آمپانگ به مونوریل کوالا لامپور تغییر مسیر بدهید اگر خط آهن کلانا جایا را سوار شده اید، در ایستگاه کوالا لامپور سنترال پیاده شوید. ایستگاه مونوریل کوالا لامپور سنترال 140 متر از ساختمان اصلی کوالا لامپور سنترال فاصله دارد.

گالری تصاویر